Sancaktepe Shell

Sancaktepe Shell
Sarper Petrol

Sarper Petrol Sancaktepe istasyonumuzda Kahve Dünyası, Otomatik Oto Yıkama, Yağ Bakım Merkezi ve Deli2go hizmetini 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.


Mutlu müşteri, kaliteli hizmet anlayışımız ve sahip olduğumuz değerlerimizle
hizmet politikamızı her geçen gün geliştirip iyileştirmeye devam ediyoruz.01

Zengin Ürün Seçenekleri

Sarper Petrol Sancaktepe'de müşterilerimizin zengin ürün çeşitliliğine önem veriyoruz. 1600 çeşit ürünle müşterilerimizin tüm market gereksinimlerini karşılamaktan memnuniyet duyuyoruz.

02

Deli2go Lezzetleri

Shell Select; lezzetli, doyurucu ve taze deli2go sandviçleri, katkısız ve sağlıklı soğuk sıkım meyve suları, taze çekirdekten mis gibi kahveleri, sıcacık fırın ürünleri, geleneksel lezzette deli2go çiğ köfteleri ve masum atıştırmalıklarıyla yolculuklarınıza eşlik ediyor.

03

Kahve Dünyası

Enfes lezzetteki kahve seçenekleriyle Kahve Dünyası kahveleri yolculuklarınıza eşlik ediyor.

04

Ozon Uygulamasıyla Hijyen Her Zaman Önceliğimiz

Tüm Sarper Petrol İstasyonlarında, misafirlerimizin istasyona girdiği andan itibaren tuvalet kullanım alanından çıkış anına kadar, tuvalet alanlarını el değmeden tamamen temassız olacak şekilde kullanıma sunduk.

Sağlığımız için yüksek önem taşıyan yeni teknoloji Ozon uygulamasını tüm istasyonlarımızın tuvaletlerinde uygulamaya başladık. Ozon uygulaması ile ortam ve tuvaletlerde oluşan bakteri ve mikropların, üreme ve yayılmasını engelleniyor. Böylece her misafirimiz tuvalet kullanımında mikrop ve bakterilerden arınmış, temiz ve tazelenmiş bir ortam ile karşılaşıyor.

05

Yağ Bakım Merkezi

Aracınızın yağ değişimi ve bakımı için Sultanbeyli Sarper Petrol'de Yağ Bakım Merkezi'nde tüm gereksinimleriniz için hazırız.
Sarper Petrol

İstasyonlar
Sarper Petrol

Sarper Petrol Kalitesiyle
Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile Tanışın!

Sarper Petrol 2011 yılında Shell Premium Reseller yetkisi alıp, sektörde öncü olmasını sağlayan ‘’kesintisiz hizmet, mutlu müşteri’’ misyonunu Taşıt Tanıma hizmetine de taşımıştır.

2011 yılında bu alanda yola çıkarken amacımız, tüm heyecan ve çalışma azmimiz ile taşıt tanıma sisteminin fayda sağlayacağını düşündüğümüz her müşteriye dokunarak; güvenilir, kesintisiz, memnuniyet odaklı hizmet sağlamaktı.

Yolculuğumuza devam ederken, müşterilerimizin daha kolay, hızlı ve güvenli hizmet alabilmesi için sürekli teknolojik yatırımlar yapıp, profesyonel ekibimizi genişletiyoruz ve her yıl yaklaşık %30 büyüme kat ediyoruz.

Geldiğimiz noktada, Türkiye’nin her noktasında farklılaştırdığımız hizmetlerimiz ile iş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimizin yanında olmaya ilk günki heyecanımız ve azmimiz ile devam ediyoruz.

Scroll down