M.Kmeal Sarper Petrol

M.K.Paşa Doğu Shell

M.K.Paşa
Doğu Shell

İstanbul-İzmir Otoyolu Marmara Bölgesini, Ege ve İç Anadolu Bölgesi'ne otoyol ağıyla bağlamaktadır. Otoyol ve Osmangazi Köprüsü ile, 9 saat olan İstanbul-İzmir yolu 3,5 saate, 1,5 saat olan İzmir Körfez geçiş süresi 6 dakikaya inmektedir. Mustafa Kemal Paşa Doğu ve Batı İstasyonlarımız İstanbul – İzmir Otoyolunun 167.km sinde bulunmaktadır. İşletmesi Shell Türkiye tarafından yapılmaktadır.Sarper Petrol

Sarper Petrol Kalitesiyle
Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile Tanışın!

Sarper Petrol 2011 yılında Shell Premium Reseller yetkisi alıp, sektörde öncü olmasını sağlayan ‘’kesintisiz hizmet, mutlu müşteri’’ misyonunu Taşıt Tanıma hizmetine de taşımıştır.

2011 yılında bu alanda yola çıkarken amacımız, tüm heyecan ve çalışma azmimiz ile taşıt tanıma sisteminin fayda sağlayacağını düşündüğümüz her müşteriye dokunarak; güvenilir, kesintisiz, memnuniyet odaklı hizmet sağlamaktı.

Yolculuğumuza devam ederken, müşterilerimizin daha kolay, hızlı ve güvenli hizmet alabilmesi için sürekli teknolojik yatırımlar yapıp, profesyonel ekibimizi genişletiyoruz ve her yıl yaklaşık %30 büyüme kat ediyoruz.

Geldiğimiz noktada, Türkiye’nin her noktasında farklılaştırdığımız hizmetlerimiz ile iş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimizin yanında olmaya ilk günki heyecanımız ve azmimiz ile devam ediyoruz.

Scroll down