Levent Shell

Levent Shell
Sarper Petrol

Sarper Petrolcülük, Levent lokasyonunda Yağ Bakım ve Lastik Merkezi, Akbank, Finansbank, Garanti, Yapı Kredi ve İş Bankası ATM’leri, Sturbucks, Amigo’s Hot Dog, Deli 2 Go lezzetleri, Sıcak Ürünler Reyonu ve Fırın hizmetini 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.


Mutlu müşteri, kaliteli hizmet anlayışımız ve sahip olduğumuz değerlerimizle
hizmet politikamızı her geçen gün geliştirip iyileştirmeye devam ediyoruz.01

Zengin Ürün Seçenekleri

Sarper Petrol Levent'te müşterilerimizin zengin ürün çeşitliliğine önem veriyoruz. 2700 çeşit ürünle müşterilerimizin tüm market gereksinimlerini karşılamaktan memnuniyet duyuyoruz.

02

Deli2go Lezzetleri

Shell Select; lezzetli, doyurucu ve taze deli2go sandviçleri, katkısız ve sağlıklı soğuk sıkım meyve suları, taze çekirdekten mis gibi kahveleri, sıcacık fırın ürünleri, geleneksel lezzette deli2go çiğ köfteleri ve masum atıştırmalıklarıyla yolculuklarınıza eşlik ediyor.

03

Starbucks

Egzotik ve nadir bulunan kahve seçenekleriyle Starbucks kahveleri yolculuklarınıza eşlik ediyor.

04

Ozon Uygulamasıyla Hijyen Her Zaman Önceliğimiz

Tüm Sarper Petrol İstasyonlarında, misafirlerimizin istasyona girdiği andan itibaren tuvalet kullanım alanından çıkış anına kadar, tuvalet alanlarını el değmeden tamamen temassız olacak şekilde kullanıma sunduk.

Sağlığımız için yüksek önem taşıyan yeni teknoloji Ozon uygulamasını tüm istasyonlarımızın tuvaletlerinde uygulamaya başladık. Ozon uygulaması ile ortam ve tuvaletlerde oluşan bakteri ve mikropların, üreme ve yayılmasını engelleniyor. Böylece her misafirimiz tuvalet kullanımında mikrop ve bakterilerden arınmış, temiz ve tazelenmiş bir ortam ile karşılaşıyor.

05

Önde Gelen Banka ATM'leri
Tek Noktada

Müşterilerimizin kolay kullanımı için Akbank, Finansbank, Garanti, Yapı Kredi ve İş Bankası ATM’lerine istasyonumuzda ulaşabilirsiniz.
Sarper Petrol

İstasyonlar
Sarper Petrol

Sarper Petrol Kalitesiyle
Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile Tanışın!

Sarper Petrol 2011 yılında Shell Premium Reseller yetkisi alıp, sektörde öncü olmasını sağlayan ‘’kesintisiz hizmet, mutlu müşteri’’ misyonunu Taşıt Tanıma hizmetine de taşımıştır.

2011 yılında bu alanda yola çıkarken amacımız, tüm heyecan ve çalışma azmimiz ile taşıt tanıma sisteminin fayda sağlayacağını düşündüğümüz her müşteriye dokunarak; güvenilir, kesintisiz, memnuniyet odaklı hizmet sağlamaktı.

Yolculuğumuza devam ederken, müşterilerimizin daha kolay, hızlı ve güvenli hizmet alabilmesi için sürekli teknolojik yatırımlar yapıp, profesyonel ekibimizi genişletiyoruz ve her yıl yaklaşık %30 büyüme kat ediyoruz.

Geldiğimiz noktada, Türkiye’nin her noktasında farklılaştırdığımız hizmetlerimiz ile iş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimizin yanında olmaya ilk günki heyecanımız ve azmimiz ile devam ediyoruz.

Scroll down