Hizmetlerimiz

Sarper Petrol'de bizler müşteri memnuniyetini, kaliteli hizmet anlayışını ve sahip olduğumuz değerlerimizle hizmet politikamızı her geçen gün geliştirip iyileştirmeye devam ediyoruz.


01

Zengin Ürün Seçenekleri

Sarper Petrol'e ait tüm istasyonlarımızda müşterilerimizin zengin ürün çeşitlililiği ile hizmet almalarına çok önem veriyoruz. Her istayonumuzda minimum 2000'in üzerinde çeşitliliği ile müşterilerimizin tüm market gereksinimlerini karşılamak üzere durmadan çalışıyoruz.02

Deli2go Lezzetleri

Shell Select; lezzetli, doyurucu ve taze deli2go sandviçleri, katkısız ve sağlıklı soğuk sıkım meyve suları, taze çekirdekten mis gibi kahveleri, sıcacık fırın ürünleri, geleneksel lezzette deli2go çiğ köfteleri ve masum atıştırmalıklarıyla yolculuklarınıza eşlik ediyor.

03

Ozon Uygulamasıyla Hijyen
Her Zaman Önceliğimiz

Tüm Sarper Petrol İstasyonlarında, misafirlerimizin istasyona girdiği andan itibaren tuvalet kullanım alanından çıkış anına kadar, tuvalet alanlarını el değmeden tamamen temassız olacak şekilde kullanıma sunduk.

Sağlığımız için yüksek önem taşıyan yeni teknoloji Ozon uygulamasını tüm istasyonlarımızın tuvaletlerinde uygulamaya başladık. Ozon uygulaması ile ortam ve tuvaletlerde oluşan bakteri ve mikropların, üreme ve yayılmasını engelleniyor. Böylece her misafirimiz tuvalet kullanımında mikrop ve bakterilerden arınmış, temiz ve tazelenmiş bir ortam ile karşılaşıyor.

04

Yağ Bakım Merkezi

Aracınızın yağ değişimi ve bakımı için Sultanbeyli Sarper Petrol'de Yağ Bakım Merkezi'nde tüm gereksinimleriniz için hazırız.

Sarper Petrol
Hizmetleri

Sarper Petrol, Levent, Bostancı, Sultanbeyli, Sarıgazi ve Sancaktepe Shell istasyonları ile akaryakıt alanında faaliyet göstermektedir.

Faaliyete başladığı günden bu yana müşteri memnuniyetini önceliği olarak belirleyen Sarper Petrol yıllar içinde 24 saat açık market, otomasyon sistemi kullanımı gibi konularda sektöre öncülük etmiştir. Yıllar içinde biriktirmiş olduğu engin tecrübesi ile 2016 yılından itibaren istasyon ağını genişleten Sarper Petrol, kurumsal ve müşteri odaklı çalışma prensipleri ile işletmekte olduğu tüm istasyonlarında kusursuz hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Sarper Petrol

İstasyonlar
Sarper Petrol

Sarper Petrol Kalitesiyle
Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile Tanışın!

Sarper Petrol 2011 yılında Shell Premium Reseller yetkisi alıp, sektörde öncü olmasını sağlayan ‘’kesintisiz hizmet, mutlu müşteri’’ misyonunu Taşıt Tanıma hizmetine de taşımıştır.

2011 yılında bu alanda yola çıkarken amacımız, tüm heyecan ve çalışma azmimiz ile taşıt tanıma sisteminin fayda sağlayacağını düşündüğümüz her müşteriye dokunarak; güvenilir, kesintisiz, memnuniyet odaklı hizmet sağlamaktı.

Yolculuğumuza devam ederken, müşterilerimizin daha kolay, hızlı ve güvenli hizmet alabilmesi için sürekli teknolojik yatırımlar yapıp, profesyonel ekibimizi genişletiyoruz ve her yıl yaklaşık %30 büyüme kat ediyoruz.

Geldiğimiz noktada, Türkiye’nin her noktasında farklılaştırdığımız hizmetlerimiz ile iş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimizin yanında olmaya ilk günki heyecanımız ve azmimiz ile devam ediyoruz.

Scroll down