İnsan Kaynakları

Kariyer

Temel ilkemiz doğru işe, doğru insan!Sarper Petrol olarak işe alım sürecini, ilgili departman yöneticilerimiz ile birlikte titizlikle yaparız. Çünkü başarıya giden yolun, yetenek ve performansın birleşiminden oluştuğuna inanırız.

Başvuran adaylarda takım çalışmasına yatkınlık, sürekli öğrenme isteği, yaratıcılık vb. özellikler ararız. Açık pozisyonların gerektirdiği nitelikleri değerlendirir, seçme ve yerleştirme sistemini gerçekleştiririz. Adayların başvurularını ik@sarperpetrol.com.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Verilen ilanlar dışında genel başvuru yolu, yılın her dönemi açıktır. Başvuruları ayrıntılı inceler ve başvuru anında açık bir pozisyon olmadığı takdirde, ilgili özgeçmiş verilerini saklarız. İhtiyaç olduğunda adaylara geri dönüş yaparız.

01

Eğitim

İşe yeni başlayan çalışanlarımız, Oryantasyon Programına katılır. Bu programla birlikte personelimizin iş süreçlerini, kalite politikamızı ve diğer departman işleyişlerini öğrenmelerini amaçlarız.Sarper Petrol

Sarper Petrol Kalitesiyle
Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile Tanışın!

Sarper Petrol 2011 yılında Shell Premium Reseller yetkisi alıp, sektörde öncü olmasını sağlayan ‘’kesintisiz hizmet, mutlu müşteri’’ misyonunu Taşıt Tanıma hizmetine de taşımıştır.

2011 yılında bu alanda yola çıkarken amacımız, tüm heyecan ve çalışma azmimiz ile taşıt tanıma sisteminin fayda sağlayacağını düşündüğümüz her müşteriye dokunarak; güvenilir, kesintisiz, memnuniyet odaklı hizmet sağlamaktı.

Yolculuğumuza devam ederken, müşterilerimizin daha kolay, hızlı ve güvenli hizmet alabilmesi için sürekli teknolojik yatırımlar yapıp, profesyonel ekibimizi genişletiyoruz ve her yıl yaklaşık %30 büyüme kat ediyoruz.

Geldiğimiz noktada, Türkiye’nin her noktasında farklılaştırdığımız hizmetlerimiz ile iş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimizin yanında olmaya ilk günki heyecanımız ve azmimiz ile devam ediyoruz.

Scroll down