Belgelerimiz

Sürdürülebilir
Kalite

Sarper Petrol, 2006 yılından itibaren ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi’ne geçerek Türkiye’de Uluslararası Akreditasyona sahip ilk akaryakıt istasyonu olmuştur.

Düzenli olarak her yıl gözetim tetkikleri, her üç yıl bitiminde belge yenileme tetkikleri, 2008, 2015 sistem revizyonları yapılarak, akreditasyon firmasının ilk revizyon (güncelleme) belgelerini teslim ettiği firmalar arasında yer almıştır.ISO 9001Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi’nin Müşterilerimize ve Çalışanlarımıza ve Çevremize Faydaları Nelerdir?

  • Kalite ve Çevre anlayışı bakımından öncü bir firma olmak amacıyla; tüm hizmet aşamalarımızda kalite ve çevre standartlarını uygulayarak, firmamızın her köşesinde kaliteyi yaşatmakta ve çevre kirliliğini önlemekteyiz.
  • Kalite planları, proses kontrol, muayene deney, kalibrasyon vs. gibi şartların yerine getirilmesiyle kusursuz hizmet elde etme imkanı sağlanmaktadır.
  • Müşteri şikayetleri ortadan kalkarak, sürekli müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.
  • Çalışan memnuniyetini arttırmakta ve kalite-çevre bilincini güncelleyerek geliştirmekteyiz.
  • Bunun için hedeflenen kalitenin sürekliliği ve iyileştirilmesi sağlanarak firma içinde gerekli çalışma koşulları oluşturulmaktadır.
  • Faaliyetlerimiz sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza veya acil durumda, çevresel zararları engelleyici tedbirleri planlayarak uyguladığımız güvencesini vermekteyiz.


TÜMÜ
ISO 9001:2015
ISO 14001:2015


Sarper Petrol

İstasyonlarScroll down